Sign in to follow this  
kasapin

primedba

Recommended Posts

Pozdrav

Na ovom ts-u sam bio duze vreme mislim da sam rank 8 ako se ne varam.Dosao sam u sukob sa suporterom (nako dosla) zbog mog misljenja o njenom ponasanju.Posto je ona htela da me banuje zbog toga , najbolji nacin je bio da me prevuce u drugu sobu i izazove svadju.Tad nastupa ono moja rec protiv njene a naravno Vi cete da verujete njoj.U tom nazovi razgovoru ona meni drtino, p...o, konju, sad cu da ti pokazem kakve ja imam permisije....naravno nista manje ni ja njoj, nema ptrebe da detaljisem apsolutno ne krijem da sam i ja svasta odgovorio.Medjutim zanimljiv detalj je da je prilikom banovanja napisno da mi se ne skida ban jer  trazim Muslimane da ih j.... kao to su moje raci.Sto smo se posvadjali to je sto je, sto mi se osvetila i banovala naravno da sam znao da ce da se osveti ali za ovo sto je napisala o Muslimanima to je notorna laz.Cime potvrdjue to? Pa naravno nicim.Jer to je odlicna nacin da banujes nekog, nacionalna osnova i kraj.Usaput obrisala je sobu ljudima koji veze nemaju sa njom i samnom opet iz osvete naravno.

Apsolutno nisam pisao da bi trazio da mi se skine zabrana, jer vec koristimo drugi ts, medjutim neznam kakav suporter je neko ko se ovako podmuklo ponasa i pise lazi.

Veliki pozdrav i sve najbolje dosta sam vas udvio

kasapin

Untitled.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this